Zdravlje je u voću

Prve dane predivnog proljeća obilježili smo sudjelovanjem u radionici „Zdravlje je u voću” . Aktivnosti dvaju skupina našeg vrtića, predškolske skupine Šapice te starije skupine Zvjezdice u suradnji s odgojiteljicama, provela je nastavnica Marija Katić, mag. nutr..

Sudionici ove zanimljive radionice upoznali su osnovni sastava voća, važnost svakodnevnog unosa voća u organizam, crtali i bojali svoje najdraže  voće, rješavali zadatke prebrojavanja i razvrstavanja voća.

Aktivnost je upotpunjena izradom i konzumaciju voćnog soka, a za izradu soka korištene su jabuke i naranče. Djeca svoje oduševljenje nakon konzumacije voćnih sokova nisu skrivala, te su pokazala spretnost i zainteresiranost za aktivnosti radionice.

Uistinu smo uživali u zajedničkom druženju, zahvaljujemo gđi Mariji  te nestrpljivo iščekujemo sljedeću radionicu!

 

 

 

Skip to content