Valentinovo u vrtiću

Djeca Dječjeg vrtića Ogledalce Ernestinovo na prigodan su način obilježila Valentinovo – dan zaljubljenih.
U dječjem vrtiću sve je bilo u znaku ljubavi, srca i radosti. Kroz razgovor sa svojim odgojiteljicama i oni najmlađi pokazali su da znaju što znači Ljubav.
Posebna valentinovska atmosfera vladala je cijelog dana. Čitale su se priče i stihovi, izrađivale čestitke od papira u obliku srca, pjevalo se, plesalo i puno razgovaralo na temu ljubavi. Djeca starije mješovite  skupine, u šetnji Ernestinovom ,dijelila su licitarska srca koja su sama izrađivala, prenoseći mještanima dio ljubavi koja vlada u našem vrtiću.

 

“Volim, volim, priče, pjesme, šale

Volim ribe velike i male

Volim, loptu, lutke, kocke, cvijet

Volim, volim, volim cijeli svijet…”

Iz pjesme ” Volim, volim”

 

 

 

 

 

Skip to content