Uskrsna čestitka

Blagdani su dio iskustva i odrastanja svakog djeteta. Naš  vrtić njeguje i potiče blagdansko okruženje i ozračje kroz koje djeca zadovoljavaju svoje potrebe. Svaki blagdan ima svoj smisao i poruku. Obogaćivanje tim porukama svakodnevno djetetovo iskustvo u vrtićkim  skupinama i u obitelji pridonosi kvalitetnom odrastanju svakog djeteta.

Povezivanje modernog i tradicionalnog nezaobilazna je aktivnost u vrtiću a posebno dolazi do izražaja u vrijeme  blagdana. Važno je omogućiti djetetu doživljaj blagdana na njemu zanimljiv način, ali mu omogućiti i sadržaje i aktivnosti koje se povezuju sa tradicijom vezanom prvenstveno uz obilježja krajeva gdje živimo. Dječje vrtiće Ogledalce Ernestinovo posjetio je ove godine Uskrsni zeko, družio se s djecom, poigrao, zaplesao a na kraju podijelio slatki poklončić. Odgojitelji su organizirali različite aktivnosti koje smo zajedno sa zekom proveli na Zekinoj radionici. Posjetila nas je, i  uveselila, načelnica Općine Ernestinovo, gđa Marijana Junušić i donijela poklone za sve skupine te joj ovom prilikom zahvaljujemo.

Sretan Uskrs žele vam djeca i zaposlenici Dječjeg vrtića Ogledalce Ernestinovo!

 

  

 

 

 

 

Skip to content