Sretan nam 1. rođendan!

S velikim ponosom vam javljamo kako je naš vrtić – Dječji vrtić Ogledalce proslavio prvu godinu postojanja i to u razigranom, rasplesanom, najljepšem i najveselijem tjednu za djecu – Dječjem tjednu.

U Dječjem vrtiću Ogledalce proteklih dana vladalo je posebno raspoloženje. Osim što obilježavamo Dječji tjedan, slavimo i 1. rođendan vrtića. Svi znamo da je rođendan jako važan događaj, osobito za djecu, pa će stoga slavlje trajati čitav tjedan uz mnogo prigodnih aktivnosti. Sretan 1. rođendan svom dragom vrtiću zaželjela su djeca iz skupina „ Ježići“ , „Medvjedići“, „Leptirići“, „Ptičice“ i „Sovice“ . Proslavi se pridružila i načelnica Općine Ernestinovo, Marijana Junušić te je  podijelila svim vrtićkim skupinama u Laslovu i Ernestinovu prigodne poklone  i uživala u dječjem veselju i slavlju. Mališane je posebno razveselila rođendanska torta koju su s nestrpljenjem čekali.

Uz želju da nam svaka godina bude još bolja i da nas bude još više, pozdravljamo vas do sljedećeg rođendana.

 

Skip to content