Projekt Sevengardens u Dječjem vrtiću Ogledalce Ernestinovo

MAU Ernestinovo sudjeluje u projektu Sevengardens  te u Dječjem vrtiću Ogledalce Ernestinovo, provodi projektne aktivnosti Sevengardens. “Sevengardens” je svjetska mreža umjetnika i institucija ( muzeja, galerija, akademija, dječjih vrtića, škola … )
Umjetnički-odgojno-obrazovni rad projekta potiče na otkrivanje izgubljenog znanja o proizvodnji boja iz biljaka, otkrivanje i razvoj starih, gotovo zaboravljenih kulturnih znanja, tehnika i izrade.

Partnerske zemlje:

Njemačka, Austrija, Engleska, Nizozemska, Španjolska, Portugal, Italija, Švicarska, Albanija, Afganistan, Turska, Indija, Amerika, Egipat, Litva, Brazil, Čile, Južna Afrika, Gana, Senegal, Mali, Tansanija
Kroz ovaj projekt upoznajemo partnere sa našim prirodnim resursima te upoznavanje sa našom baštinom koja je proizašla iz rada naših predaka. Ova suradnja dovodi do toga da mi upoznajemo njihovu kulturnu i narodnu baštinu.

Dječji vrtić Ogledalce Ernestinovo u projektu je s MAU Ernestinovo. Kroz Projekt su osigurane radionice za djecu starijih odgojnih skupina.

Skip to content