Praktični rad pripravnice u Dječjem vrtiću Ogledalce Ernestinovo

U Dječjem vrtiću Ogledalce Ernestinovo provodimo stručno osposobljavanje  dvije pripravnice. Svrha stažiranja je osposobljavanje pripravnika za samostalan rad, djelotvornu primjenu teorijskih koncepata u odgojnoj praksi, stjecanje profesionalnih kompetencija za rad s djecom i njihovim roditeljima i povećanje samopouzdanja u radu. Tijekom stažiranja pripravnike se usmjerava na stalno propitivanje, provjeravanje, istraživanje, mijenjanje vlastite odgojne prakse, osposobljava ih se za integrirani metodički pristup cjelovitom dječjem razvoju i učenju, pomaže u razvoju refleksivnih umijeća i timskog rada.

Danas je u Dječjem vrtiću Ogledalce u Ernestinovu održan praktični rad naše pripravnice Ljerke. Tema je bila Dentalna higijena. Kroz brojne zanimljive aktivnosti nastojalo se upoznati i proširiti dječje spoznaje o važnosti dentalne higijene. Soba dnevnog boravka starije skupine vještim se rukama naše pripravnice Ljerke pretvorila u pravu dentalnu ustanovu. A kako je sve izgledalo pogledajte na fotografijama!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content