Naš vrtić je siguran

Sa zadovoljstvom Vas želimo obavijestiti da je Dječji vrtić Ogledalce Ernestinovo ostvario pravo staviti na vrtić znak “Naš vrtić je siguran”. U sklopu projekta u koji su se uključile sve skupine Dječjeg vrtića Ogledalce Ernestinovo poboljšali smo znanja i ojačali kompetencije djece u vrtićima te njihovih odgojitelja vezane uz teme pripreme za izvanredne situacije, prve pomoći, psihosocijalne podrške i sigurnosti u vrtiću. Odgojitelji su u radu koristili brojne materijale dostupne za preuzimanje na platformi Sigurnije škole i vrtići: plakate, informacije, prezentacije i konkretne aktivnosti koje su provodili s djecom u vrtiću.
Platforma je registriranim vrtićima pružila mogućnost prikupljanja bodova za provedene aktivnosti. Kada smo prikupili 20  bodova naš vrtić je ostvario pravo na potvrdu „Naš vrtić je siguran”.

Skip to content