Na studijskom snimanju vrtićke himne

Dječji zbor Dječjeg vrtića Ogledalce Ernestinovo  u glazbenom studiju  osječkog glazbenika  Željka Nikolina, snimao je vrtićku himnu. Naša vrtićka himna “Ogledalce”postoji već dvije godine i iako je rado pjevamo,  nismo je još snimili. Ideja se javila zbog nadolazećeg  ispraćaja predškolaca. Zahvaljujući podršci naše Općine, uspjeli smo je realizirati.

Bio je to vrlo uzbudljiv događaj za našu djecu. Već sami polazak, koji je uključivao vožnju kombijem, majice s logom našega vrtića uveličao je ovaj veliki  događaj. Bilo im je jako zanimljivo pjevati na mikrofon sa slušalicama na ušima. I zapravo, bili su jako sretni što je nismo  snimili odjednom jer će tako ponovno “ići u grad pjevati”. Tako ćemo ponovno opet u studio a kada snimimo našu himnu , rado ćemo je podijeliti s vama.

 

 

 

Skip to content