Međunarodna kolonija mladih

U OŠ Ernestinovo, od 2.4. do 4.4. održavala se 21. međunarodna kolonija mladih.  Organizator Kolonije je Mala akademija umjetnosti u partnerstvu s OŠ Ernestinovo, Likovnom udrugom Petar Smajić i Općinom Ernestinovo.

Međunarodna kolonija mladih je manifestacija međunarodnog karaktera, koja već niz godina okuplja darovitu djecu i mladež od 8-18 godina starosti iz Hrvatske i inozemstva. Na naše veliko zadovoljstvo, Dječji vrtić Ogledalce Ernestinovo ove  je godine, sa svoje dvije starije skupine, imao  priliku i čast po prvi puta sudjelovati u njezinu radu.

Svakodnevno su se djeca starije i predškolske skupine u vremenu od 10 do 11,30 dobro zabavljala i kreativno izražavala na likovnoj radionici.

Program rada realiziran je kroz 7 kreativnih radionica.

 

Skip to content