Dječji vrtić Ogledalce Ernestinovo verificirao je Kraći program engleskog jezika u svibnju 2022. godine a voditeljica programa tijekom provođenja projekta Obiteljski sklad kroz produljeni rad  Dječjeg vrtića Ogledalce Ernestinovo je Dijana Mišević, učiteljica engleskog jezika. U našem vrtiću, Kraći program engleskog jezika provodi se u starijoj A i starijoj B skupini.

Kako bismo što kvalitetnije provodili program, odgojiteljicu Anu Babić uputili smo na stručno usavršavanje za pedagoške djelatnike vrtića koji provode program ranog učenja engleskog jezika na Pučkom otvorenom učilištu u Osijeku.

Način provođenja edukacije obuhvaća sljedeće oblike rada: izlaganje, prezentacija s diskusijom, panel – diskusija, video prezentacija, okrugli stol, radionica, neposredni uvid u odgojno-obrazovni proces u odgojnim skupinama u kojima se provodi rano učenje engleskog jezika.

Voditeljica programa  tijekom edukacije stječe uvid u moguće načine planiranja, provođenja i valoriziranja Kraćeg programa engleskog jezika s djecom predškolske dobi, provođenja projektnog rada, primjene digitalnih kompetencija u programu engleskog jezika.

Aktivnost je provedena u sklopu projekta “Obiteljski sklad kroz produljeni rad u DV Ogledalce Ernestinovo” koji je sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda u 100% iznosu potpore 1.055.086,14 kn kroz Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.

 

Skip to content