Dani otvorenih vrata

Dječji vrtić Ogledalce Ernestinovo slavi svoj drugi rođendan. Ove smo godine povodom rođendana, odlučili otvoriti vrata svoga vrtića za sve vas koji želite vidjeti što mi to u vrtiću radimo. Stoga, u tjednu uoči našeg rođendana, od 26.9.2022. do 30.9.2022. imamo Dane otvorenih vrata u vremenu od 9,00 do 11,00 sati. Pozivamo sve roditelje, koji to žele, da dođu s djecom i sudjeluju u našim aktivnostima.

 

Ponedjeljak, 26.9.2022. Posjet prometne policije Dječjem vrtiću Ogledalce Ernestinovo

-cilj: sigurnost u prometu,

-upoznavanje s pravilima ponašanja u prometu

 

Utorak, 27.9.2022. Likovna radionica u suradnji s Malom akademijom umjetnosti  s gđom M. Tešankić

-cilj: kreativno izražavanje

-upoznavanje različitih likovnih tehnika

 

Srijeda, 28.9.2022. Posjet konjogojskoj udruzi u Ernestinovu

-cilj: proširivanje postojećih spoznaja o konjima

-jahanje ponija

 

Četvrtak, 29.9.2022. Posjet ZOO vrtu 

-cilj: upoznavanje raznolikog svijeta životinja

-kontakt sa životinjama

 

Petak, 30.9.2022. Sportske igre, proslava vrtićkog rođendana

-međuvrtićko druženje djece polaznika vrtića u Laslovu i Ernestinovu

-sportske igre, podjela medalja

-posjet općinske načelnice i predstavnika Osnivača

-ples, pjesma, proslava rođendana i torta

 

Povodom rođendana  vrtića roditeljima i posjetiteljima podijelili smo platnene vrećice s logom našega vrtića koje su osigurane  kroz projekt Obiteljski sklad kroz produljeni rad Dječjeg vrtića Ogledalce Ernestinovo  sredstvima Europskog socijalnog fonda.

 

 

Skip to content